Графік поселення у студмістечко (бакалаврат) (оновлено!)

Увага! У графік додані абітурієнти, які вступили на контракт.
Студенти поселяються до гуртожитку №20.

Адреса гуртожитку: м. Київ, вул. Борщагівська, 144.

Дата прибуття 27.08.2017 року

Бюджет
  1. Афанасьєва Вікторія Олегівна
  2. Бедрата Анастасія Віталіївна
  3. Водько Юлія Володимирівна
  4. Заєць Ольга Юріївна
  5. Зух Юліана Олександрівна
  6. Кухарчук Ксенія Олександрівна
  7. Кучер Марія Володимирівна
  8. Кушпіт Дар`я Дмитрівна
  9. Лаушкін Ілля Олексійович
  10. Лахманюк Альона Вікторівна
  11. Лукаш Мирослава Олексіївна
  12. Марцинюк Вікторія Вадимівна
  13. Мінькіна Дар`я Ігорівна
  14. Ніколюк Аліна В`ячеславівна
  15. Петрова Ольга Дмитрівна
  16. Полякова Ірина Валентинівна
  17. Прокопенко Анна Вікторівна
  18. Славіна Дар`я Максимівна
  19. Страхов Сергій Сергійович
  20. Тивоняк Денис Олександрович
  21. Томик Вікторія Вікторівна
  22. Цикало Антоніна Юріївна
  23. Ялоза Владислав Андрійович
  24. Ярош Ілля Сергійович

Дата прибуття 28.08.2017 року

Бюджет
  1. Балінська Валерія Олександрівна
  2. Геращенко Яна Валентинівна
  3. Латошкін Єгор Вікторович
  4. Микитенко Альона Віталіївна
  5. Магеррамова Нермін Закірівна
  6. Огороднік Анастасія Анатоліївна
  7. Пономаренко Аліна Олександрівна
  8. Плотнікова Олександра Геннадіївна
Контракт
  1. Біляченко Віктор Вікторович
  2. Головатюк Олег Анатолійович
  3. Данілевич Діана Русланівна
  4. Закревська Діана Олександрівна
  5. Ісоян Артьом Едуардович
  6. Кардаш-Олександрова Вікторія Максимівна
  7. Когут Лілія Олександрівна
  8. Кудин Каріна Романівна
  9. Кузьменко Катерина Вадиківна
  10. Купчик Назар Романович
  11. Кушнірук Олександр Вікторович
  12. Лазебна Владислава Іванівна
  13. Луценко Аліна Сергіївна
  14. Магеровська Христина Тарасівна
  15. Образцова Катерина Сергіївна
  16. Отрублянко Анастасія Володимирівна
  17. Півень Олександр Олександрович
  18. Попович Анна Яківна
  19. Пристінський Ростислав Сергійович
  20. Cвічкарьов Владислав Олександрович
  21. Слєпухова Аліна Дмитрівна
  22. Смирнова Галина Віталіївна
  23. Туренко Альона Ігорівна
  24. Фоменко Олександр Володимирович
  25. Цанава Данило Владиславович
  26. Чесницький Данило Олександрович
  27. Шершньова Анастасія Юріївна

Дата прибуття 29.08.2017 року

Бюджет
  1. Лініченко Валерія В`ячеславівна
  2. Костюк Дар`я Павлівна
  3. Кравецька Аліна Сергіївна
  4. Михайлюк Марія Петрівна
  5. Мороз Анастасія Миколаївна
  6. Олейнік Ольга Андріївна
  7. Ордеха Владислав Ігорович
  8. Шиць Олександра Русланівна
Контракт
  1. Башинський Олексій Олександрович
  2. Бей Олександр Олексійович
  3. Березіна Катерина Романівна
  4. Биковець Марія Валеріївна
  5. Вороніна Влада Олексіївна
  6. Горбачевська Марія Тарасівна
  7. Городецький Назар Тарасович
  8. Гуменюк Денис Миколайович
  9. Гура Сергій Максимович
  10. Дубова Софія Олегівна
  11. Еглє Ігор Артурович
  12. Загородна Дарина Сергіївна
  13. Каплюк Дарія Анатоліївна
  14. Кітаєв Владислав Віталійович
  15. Коцур Ольга Андріївна
  16. Кравченко Єлизавета Едуардівна
  17. Красна Євгенія Вячеславівна
  18. Лівандовський Олексій Олегович
  19. Лук’янчук Надія Василівна
  20. Максименко Денис Іванович
  21. Мельник Віктор Вячеславович
  22. Мяленко Гліб Романович
  23. Некрасова Ольга Сергіївна
  24. Стадник Єлизавета Олександрівна
  25. Сисоєв Данило Володимирович
  26. Фещук Кирило Ігорович
  27. Цегельник Вікторія Вікторівна
  28. Чубко Ольга Миколаївна
  29. Шевченко Ірина Олегівна
  30. Шевчук Дмитро Сергійович
  31. Щепеткова Вікторія Юріївна

Дата прибуття 30.08.2017 року

Бюджет
  1. Гребеневич Анастасія Юріївна
  2. Гришканич Роман Іванович
  3. Данилова Віта Іванівна
  4. Жукова Анастасія Юріївна
  5. Казарян Ярослав Русланович
  6. Крилова Ілона Костянтинівна
  7. Мельник Людмила Олегівна
  8. Слінченко Вікторія Миколаївна
Контракт
  1. Афанасьєв Дмитро Володимирович
  2. Бескровний Олександр Леонідович
  3. Бец Анатолій Анатолійович
  4. Бізяєв Вячеслав Андрійович
  5. Бондар Віолета Віталіївна
  6. Волга Альона Олегівна
  7. Заячковський Станіслав Сергійович
  8. Іванова Дар’я Сергіївна
  9. Козка Аліна Сергіївна
  10. Кравченко Максим Андрійович
  11. Лисенко Дар`я Геннадіївна
  12. Омельчук Анастасія Михайлівна
  13. Осадчий Олександр Юрійович
  14. Приведенна Юлія Анатоліївна
  15. Пташинська Даріна Валентинівна
  16. Трапезник Данило Олександрович
  17. Урсул Анастасія Олександрівна
  18. Чінчін Микола Михайлович
  19. Шакланов Тимур Тургутович
  20. Яременко Аліна Сергіївна

Детальну інформацію щодо поселення Ви можете знайти на сайті studprofkom.kpi.ua та studmisto.kpi.ua

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.