Конференція «Злочинність як суспільна проблема та шляхи її вирішення в Україні» (м. Харків)

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 4 листопада 2016 року проводить Всеукраїнську студентську наукову конференцію «Злочинність як суспільна проблема та шляхи її вирішення в Україні».

Проведення конференції планується у приміщенні Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 77, м. Харків).

Тези виступів разом із заявкою на участь у роботі конференції просимо направляти до 20 жовтня 2016 року (включно) на електронну пошту оргкомітету: conf.crim2016@gmail.com.

Довідки можна отримати за телефоном: + 38 (050) 826-60-16 (Автухов Костянтин Анатолійович, відповідальний секретар).

Подивитися інформаційний лист конференції

konferentsiya-yaroslava-mudrogoNike Air Force