Конкурс на звання найкращого студента в галузі податкового права 2017

KMPG Ukraine оголошує конкурс на звання найкращого студента в галузі податкового права 2017 для студентів 4-6 курсів, які навчаються за спеціальністю «правознавство» чи «міжнародне право».

Реєстрацію відкрито до 28 лютого 2017 року.

Нагорода для переможця та призерів

І місце: пропозиція про оплачуване стажування в КПМГ з можливістю подальшого працевлаштування, камераGoPro HERO, грамота та пам’ятні призи від КПМГ.

ІІ місце: сертифікат на 2,500 грн. у відомій мереж магазинів техніки, грамота та пам’ятні призи від КПМГ.

III місце: грамота та пам’ятні призи від КПМГ.
* Стажування у КПМГ відбуватиметься за умови, що переможець та призери Конкурсу відповідають вимогам до вакансій інтерна до Відділу податково-юридичних послуг КПМГ в Україні. З вимогами до кандидатів можна ознайомитися на сайті www.kpmg.ua/careers. Працевлаштування в КПМГ відповідатиме нормам КЗпП України.

Детальну інформацію можна подивитися за цим посиланням.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.