Blog

Міжнародний форум «Взаємодія вищих навчальних закладів, влади та бізнесу у забезпеченні сталого розвитку суспільства»

30-31 жовтня 2014 року у НТУУ «КПІ» пройшов міжнародний форум «Взаємодія вищих навчальних закладів, влади та бізнесу задля сталого розвитку суспільства».

image (4)Участь у церемонії відкриття форуму взяли Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, для якого НТУУ «КПІ» – перший український університет, який він відвідав у статусі посла; віце-президент Університету м. Вінніпег Нейл Беснер та представники його адміністрації та факультетів, перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців Сергій Прохоров, директор департаменту Міністерства науки і освіти України Дмитро Чеберкус, ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, президент Київської школи економіки Юрій Логуш, викладачі, аспіранти, студенти КПІ та інші.

GxaxM8pmrSM31 жовтня 2014 року декан факультету соціології і права Мельниченко А.А. в рамках форуму очолив секцію «Корпоративна відповідальність університетів, бізнесу та уряду у сталому розвитку», на якій виступив із доповіддю «Управлінські механізми боротьби із соціальними загрозами сталого розвитку суспільства». Керівник Міжнародного офісу ФСП Іщенко А.М. в рамках даної секції виступила із доповіддю «Роль соціальних інститутів у забезпеченні сталого розвитку суспільства». Наприкінці секції були обговорені практичні аспекти реалізації концепції сталого розвитку, досвід Канади у подоланні основних загроз соціального характеру, можливість використання досвіду Канади в Україні та інші аспекти, пов’язані із реалізацією концепції сталого розвитку України.

image (5)Активну участь у обговоренні взяли студенти факультету соціології і права.Apparel yellow