Працівники ФСП на акції проти запровадження тарифів на транспортування та розподіл природного газу

10.04.2017 р. працівники факультету соціології і права підтримали попереджувальну акцію проти запровадження тарифів на транспортування та розподіл природного газу, яка проходила біля приміщення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Вимоги профспілок залишаються незмінними:

• повністю скасувати незаконно прийняте рішення щодо введення абонплати на транспортування природного газу;
  • провести належне громадське обговорення з соціальними партнерами, врахувати їх позицію;
  • накласти мораторій на підвищення цін на енергоносії та тарифи на ЖКП;
  • провести Парламентські слухання щодо економічної обґрунтованості встановленої ціни на газ та ЖКУ за участю громадськості, експертів, соціальних партнерів.

NEW BALANCE