IІІ Всеукраїнська школа майбутнього парламентаря

Якщо ти прагнеш державотворчих змін та хочеш впливати на політичні процеси, якщо ти бачиш своє майбутнє у сфері державного управління, і якщо саме ти хочеш змінити свою країну на краще, то IІІ Всеукраїнська школа майбутнього парламентаря – саме те, що тобі потрібно!

Дата проведення: 12-13 листопада 2016 р., м. Київ.

IІІ Всеукраїнська школа майбутнього парламентаря включає в себе:

• лекції від провідних державних та політичних діячів;
  • можливість познайомитись з народними обранцями та провідними спеціалістами політичної системи;
  • шанс поспілкуватись з однодумцями;
  • запас мотивації для зміни країни на краще.

До участі у заході запрошуються студенти 1-6 курсу навчання, молоді фахівці та всі небайдужі до реформування країни.

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням до 1.11.2016 року за посиланням: goo.gl/zGSrT4. Після реєстрації Вам на пошту буде надісланий лист із підтвердженням реєстрації та реквізити для оплати участі.

Присутність учасників протягом усієї програми заходу – обов’язкова.

Формат заходу: 2 дні, 9 лекцій, 10 спікерів.

Місце проведення: Київська міська державна адміністрація, вул. Хрещатик, 36.

Організатор: Комітет суспільної ініціативи Ліги студентів Асоціації правників України

Більш детальна інформація (оргвзнески, організатори, контакти тощо)Zapatos Nike Mujer