Програма USAID «Нове правосуддя» спільно з Центром верховенства права Українського католицького університету

16 грудня 2016 року програма USAID «Нове правосуддя» спільно з Центром верховенства права Українського католицького університету у Львові проведуть 12-тий захід в серії відкритих лекцій Юридичні бесіди «Правовладдя».
Дата проведення: 16 грудня 2016.

Д-р Богдан Витвитський, радник Генерального Прокурора України та колишній федеральний прокурор США, представить свою презентацію на тему: «Верховенство права: таке критично важливе, та все ж невловиме?».

Спираючись на його значний досвід, д-р. Витвитський висвітлить комплексні питання, що стосуються забезпечення правовладдя, пов’язаних фундаментальних цінностей, ролі правничої професії у забезпеченні правовладдя, а також надасть цим питанням історичну перспективу.

Програма USAID «Нове правосуддя» підтримає онлайн трансляцію заходу, що дасть можливість більшій кількості студентів-правників, представників академічної спільноти, суддів, адвокатів та інших професійних правників долучитись до нього.

Захід покликаний сприяти підвищенню якості правничої освіти, запровадженню сучасних методів викладання, а також підвищення громадської обізнаності про комплексні питання верховенства права

Місце проведення: Конференц-зала Українського католицького університету, вул. Козельницька, 2а, Львів. Початок заходу: 17:00.
Дата проведення: 16 грудня 2016.

Посилання на відео трансляцію заходу: www.tvoemisto.tv/on-line/Air Jordan V High Supreme