Пройшла конференція “В. М. Глушков – піонер кібернетики”

11 листопада в Залі Адміністративної Ради НТУУ “КПІ” була проведена Всеукраїнська науково-практична конференції “В. М. Глушков – піонер кібернетики”, на Пленарному засіданні якої виступили такі видатні вчені як Малиновський Б.Н. Член-кореспондент НАН України, академік Міжнародної Академії інформатизації, доктор технічних наук, професор; Палагін О.В. Заст. директора з наукової роботи Національної академії наук України інституту кібернетики імені В.М. Глушкова, док. техн. наук, проф., академік НАН України; Довгий С.О. Директор Інституту телекомунікацій та глобального інформаційного простору НАН України, член-кореспондент НАН України та багато інших.

6FZrz9Y6arM H5xZi3xc8vU IUj6SzvgQa8 J4ynQP9NB5I QRUzTBY1XZkTD5211nsN-8 yGuF1z2xKYo

Nike Air Max