Списки рекомендованих на бюджет 2018 (бакалаврат)

Шановні абітурієнти!

Вітаємо вас з рекомендацією на місця за державним замовленням! Нагадуємо, що оригінали документів на бюджет необхідно принести до 06.08.2018 (18:00).

Також запрошуємо на навчання на бакалавраті за кошти фізичних та юридичних осіб. Приносити оригінали документів можна до 17.08.2018 (13:00)

Списки рекомендованих

281 Публічне управління та адміністрування

  1. Ковеня Микола Олександрович*
  2. Славіна Дар’я Максимівна
  3. Тивоняк Денис Олександрович
  4. Кушпіт Дар’я Дмитрівна
  5. Лахманюк Альона Вікторівна
  6. Дуброва Костянтин Сергійович
  7. Плотнікова Олександра Геннадіївна
  8. Латошкін Єгор Вікторович
  9. Біленко Маргарита Анатоліївна
  10. Шиць Олександра Русланівна
  11. Ордеха Владислав Ігорович

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

054 Соціологія

  1. Ялоза Владислав Андрійович*
  2. Цикало Антоніна Юріївна
  3. Заєць Ольга Юріївна
  4. Лініченко Валерія В’ячеславівна
  5. Кравецька Аліна Сергіївна
  6. Артеменко Катерина Сергіївна
  7. Костюк Дар’я Павлівна
  8. Олейнік Ольга Андріївна
  9. Михайлюк Марія Петрівна
  10. Мороз Анастасія Миколаївна
  11. Клепальська Анастасія Максимівна
  12. Сучкова Валерія Андріївна
  13. Гришканич Роман Іванович
  14. Семенов Нікіта Семенович
  15. Мельник Людмила Олегівна
  16. Горова Дар’я Олексіївна
  17. Слінченко Вікторія Миколаївна
  18. Данилова Віта Іванівна
  19. Жаковська Софія Владиславівна

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

081 Право

  1. Кухарчук Ксенія Олександрівна*
  2. Марцинюк Вікторія Вадимівна
  3. Ярош Ілля Сергійович
  4. Прокопенко Анна Вікторівна
  5. Зух Юліана Олександрівна
  6. Бедрата Анастасія Віталіївна
  7. Водько Юлія Володимирівна
  8. Полякова Ірина Валентинівна
  9. Лукаш Мирослава Олексіївна
  10. Гайкова Ірина Артемівна
  11. Лаушкін Ілля Олексійович
  12. Афанасьєва Вікторія Олегівна
  13. Ніколюк Аліна В’ячеславівна
  14. Томик Вікторія Вікторівна
  15. Степанович Василь Олександрович
  16. Кучер Марія Володимирівна
  17. Мінькіна Дар’я Ігорівна
  18. Западинчук Владислав Олександрович
  19. Страхов Сергій Сергійович
  20. Микитенко Альона Віталіївна
  21. Петя Руслана Володимирівна
  22. Магеррамова Нермін Закірівна
  23. Пономаренко Аліна Олександрівна
  24. Герашенко Яна Валентинівна
  25. Балінська Валерія Олександрівна

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

231 Соціальна робота

  1. Петрова Ольга Дмитрівна
  2. Огороднік Анастасія Анатоліївна
  3. Мудрак Діана Вадимівна
  4. Бялковська Ганна Костянтинівна
  5. Гребеневич Анастасія Юріївна
  6. Крилова Ілона Костянтинівна
  7. Жукова Анастасія Юріївна
  8. Савченко Вікторія Ігорівна
  9. Лєонова Катерина Володимирівна
  10. Скрипник Софія Федорівна
  11. Казарян Руслан Русланович

Джерело на сайті Приймальної комісії

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.