Списки зарахованих 2017

Вітаємо!

Свято «День прешокурсника» відбудеться 30 серпня 2017 року. З програмою свята можна ознайомитися за цим посиланням.
Склад академічних груп буде опубліковано на сайті факультету пізніше. Слідкуйте за новинами!

За кожною академічної групою першокурсників буде закріплений студкуратор, який зв’яжеться зі студентами своєї кураторської групи та допоможе зібратися на Свято першокурсника 30 серпня.

Графік поселення у студмістечко для зарахованих на місця державного замовлення можна подивитися тут. Для зарахованих на місця за кошти фізичних та юридичних осіб графік поселення у гуртожиток буде відомий найближчим часом. Інформація буде опублікована на сайті факультету та на сторінці у Facebook.

054 Соціологія

Місця державного замовлення
Денна форма навчання
  1. Гриценко Поліна Михайлівна
  2. Дюміна Олена Валеріївна
  3. Кісарець Карина Ігорівна
  4. Кукса Каріна Миколаївна
  5. Пікус Денис Валентинович
  6. Полишин Людмила Романівна
  7. Толстова Марія Сергіївна
  8. Яворська Дарія Геннадіївна
  9. Яригіна Анна Олександрівна
  10. Яхно Дмитро Анатолійович

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання
  1. Кутний Тарас Олегович*

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

За кошти фізичних та юридичних осіб
Денна форма навчання
  1. Абазі Ванесса
  2. Асланова Єлизавета Аліківна
  3. Баранов Олександр Борисович
  4. Веремчук Валерія Вадимівна
  5. Зареченський Даніїл Олексійович
  6. Кадацький Ярослав Богданович
  7. Кузьменко Микола Олександрович
  8. Кулакова Марина Олександрівна
  9. Курило Оксана Миколаївна
  10. Левенець Костянтин Ігорович
  11. Мальчевський Ілля Сергійович
  12. Молчанова Валерія Станіславівна
  13. Чугунов Володимир Олександрович
  14. Шаульська Марія Олександрівна
  15. Янюк Євгеній Сергійович

Джерело на сайті Приймальної комісії

081 Право

Місця державного замовлення
Денна форма навчання
  1. Ходаківський Микола Петрович*
  2. Багній Яна Олександрівна
  3. Вдовченко Володимир Іванович
  4. Величко Діана Олександрівна
  5. Глинчак Тетяна Дмитрівна
  6. Головатий Артем Анатолійович
  7. Гречана Анастасія Олексіївна
  8. Друзь Владислава Дмитрівна
  9. Дубенець Анастасія Сергіївна
  10. Дяденко Артем Станіславович
  11. Івлєва Лада Сергіївна
  12. Коломієць Тетяна Вікторівна
  13. Пірлік Кирило Анатолійович
  14. Путій Карина Євгенівна
  15. Руденко Діана Юріївна
  16. Слюзенко Владислав Володимирович
  17. Фуксман Даніїл Михайлович
  18. Царенкова Ольга Дмитрівна
  19. Юріна Анна Валеріївна

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання
  1. Бурлаков Денис Васильович*
  2. Брусило Альона Валеріївна
  3. Буняк Богдан Богданович
  4. Градко Вікторія Володимирівна
  5. Мельничук Олександр Ігорович
  6. Миронова Анастасія Дмитрівна
  7. Пономарьов Костянтин Сергійович
  8. Швагер Сніжана Миколаївна

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

За кошти фізичних та юридичних осіб
Денна форма навчання
  1. Александрова Анастасія В’ячеславівна
  2. Аржаной Гліб Юрійович
  3. Базурін Володимир Русланович
  4. Бебка Аліна Валеріївна
  5. Білецька Катерина Михайлівна
  6. Більський Андрій Олександрович
  7. Блоха Валерія Сергіївна
  8. Бондарєв Максим Станіславович
  9. Борисенко Наталія Дмитрівна
  10. Бурмак Анна Михайлівна
  11. Вареня Максим В’ячеславович
  12. Васьковський Дмитро Олександрович
  13. Вельгус Едуард Сергійович
  14. Володько Микита Михайлович
  15. Ворущак Тетяна Володимирівна
  16. Галицька Анастасія Анатоліївна
  17. Горошко Олександра Андріївна
  18. Гудзикевич Денис Сергійович
  19. Густишкіна Олена Юріївна
  20. Дейнека Ілля Леонідович
  21. Диманов Андрій Євгенійович
  22. Дмитрук Анастасія Павлівна
  23. Жадан Олена Євгеніївна
  24. Жолновська Діана Петрівна
  25. Журба Артем Сергійович
  26. Зайцева Кристина Миколаївна
  27. Ігнатенко Макар Валерійович
  28. Канєвська Ольга Олександрівна
  29. Карнарук Олена Вікторівна
  30. Кінчевська Інна Володимирівна
  31. Ковтюх Володимир Віталійович
  32. Козятинський Леонід Сергійович
  33. Колодій Максим Геннадійович
  34. Коновалов Андрій Володимирович
  35. Кордабньов Богдан Володимирович
  36. Криворучко Аліна Сергіївна
  37. Крицун Тетяна Романівна
  38. Куліковських Анна Вікторівна
  39. Кухар Анастасія Олександрівна
  40. Кущенко Дар`я Олександрівна
  41. Лаврова Єлизавета Олегівна
  42. Лисих Оксана Федорівна
  43. Лях Максим Вадимович
  44. Ляхова Діана Русланівна
  45. Магдич Анастасія Миколаївна
  46. Мазурок Яна Олегівна
  47. Малько Сергій Миколайович
  48. Мартинюк Дарія Сергіївна
  49. Мізик Анастасія Іванівна
  50. Мішечкіна Аліна Геннадіївна
  51. Мордовцева Євгенія Олександрівна
  52. Надєляєв Тимур Євгенович
  53. Нанкова Ольга В’ячеславівна
  54. Неборська Олександра Володимирівна
  55. Неклеса Владислав Андрійович
  56. Нікітін Максим Олексійович
  57. Нікітіна Олександра Володимирівна
  58. Нікітіна Софія Вадимівна
  59. Новикова Поліна Олександрівна
  60. Оверко Максим Андрійович
  61. Олексюк Ольга Вікторівна
  62. Осадчий Олександр Юрійович
  63. Павленко Ірина Іванівна
  64. Петренко Марина Петрівна
  65. Петрухнова Валерія Василівна
  66. Погорілий Роман Романович
  67. Полежай Ріта Сергіївна
  68. Попенко Ельвіра Олегівна
  69. Рижа Наталія Андріївна
  70. Свірчевський Дмитро Олександрович
  71. Северенчук Сніжана Володимирівна
  72. Семененко Максим Андрійович
  73. Сігул Едуард Ігорович
  74. Сіора Сергій Олександрович
  75. Соіна Юлія Ігорівна
  76. Сологуб Ніна Олександрівна
  77. Стоцький Марк Андрійович
  78. Стригун Катерина Андріївна
  79. Струценко Євгеній Сергійович
  80. Сум Владислав Володимирович
  81. Сухенко Володимир Михайлович
  82. Тихомирова Єлизавета Олександрівна
  83. Тішаков Петро Юрійович
  84. Тофан Аліна Олегівна
  85. Філіпов Максим Володимирович
  86. Хачхарджи Надія В’ячеславівна
  87. Хмара Іван Олександрович
  88. Худяк Вікторія Олександрівна
  89. Царук Анастасія Петрівна
  90. Цюркало Артур Михайлович
  91. Чайка Альона Олександрівна
  92. Чумакова Анна Володимирівна
  93. Чучуй Марія Олександрівна
  94. Шаповал Ольга Володимирівна
  95. Шкира Олена Сергіївна
  96. Шляхов Данила Романович
  97. Шумара Аркадій Аркадійович
  98. Щербак Данило Олегович
  99. Юженков Нікола Сергійович
  100. Якимчук Ірина Владиславівна
  101. Якутчик Іван Олександрович

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання
  1. Захарова Вікторія Олександрівна
  2. Підлужний Богдан Миколайович
  3. Подважук Анна Миколаївна
  4. Самойленко Карина Юріївна
  5. Сліпачик Соломія Василівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

231 Соціальна робота

Місця державного замовлення
Денна форма навчання
  1. Бодян Роман Анатолійович*
  2. Винник Анастасія Олександрівна
  3. Єсіна Катерина Михайлівна
  4. Карповець Руслана Леонідівна
  5. Кіряєва Юлія Микитівна
  6. Михайлюк Марія Володимирівна
  7. Міщенко Анна Ярославівна
  8. Повальчук Діана Віталіївна
  9. Птуха Катерина Петрівна

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

За кошти фізичних та юридичних осіб

Зараховані відсутні.

281 Публічне управління та адміністрування

Місця державного замовлення
Денна форма навчання
  1. Кохан Діана Олександрівна*
  2. Бондаренко Наталія Костянтинівна
  3. Лунін Владислав Георгійович
  4. Недашковська Анна Олександрівна
  5. Ніколаєва Ксенія Олександрівна
  6. Семеген Христина Віталіївна
  7. Тарановська Валерія Валентинівна

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

За кошти фізичних та юридичних осіб
Денна форма навчання
  1. Борисенко Єлизавета Вікторівна
  2. Василюк Наталія Петрівна
  3. Вовчук Орина Богданівна
  4. Герасимович Анна Володимирівна
  5. Гінкул Марія Воломирівна
  6. Гончар Нік Олегович
  7. Гуменюк Дар’я Андріївна
  8. Ільчук Вадим Петрович
  9. Казанцев Владислав Андрійович
  10. Кеба Олена Романівна
  11. Клевчук Олена Олегівна
  12. Козлов Михайло Юрійович
  13. Куракін Валентин Олександрович
  14. Лизогуб Вячеслав Вікторович
  15. Микитенко Богдан Миколайович
  16. Олійник Олександр Юрійович
  17. Паршихін Антон Павлович
  18. Свірщук Олексій Сергійович
  19. Синчук Марія Василівна
  20. Чеботарьов Тимофій Станіславович
  21. Чередніченко Богдан Олександрович
  22. Шаріко Вікторія Вадимівна
  23. Шевчук Валерія Станіславівна
  24. Шимановська Дарина Олександрівна
  25. Щурова Вікторія Віталіївна
  26. Яковенко Яна Анатоліївна
  27. Яценко Віола Олександрівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання
  1. Волохата Марина Русланівна

Джерело на сайті Приймальної комісії


Не знайшли себе у списках зарахованих або є питання стосовно того «Що далі?»

Відбіркова комісія факультету

+38 (044) 204 91 74
+38 (063) 115 73 91

м. Київ, проспект Перемоги, 37,
КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус №7, ауд. 113 (1-й поверх)

Розклад роботи

Понеділок, середа, четвер – 14:00-17:00
Вівторок, п’ятниця – 10:00-13:00
Субота, неділя – вихідний день
Світкові дні – вихідний день

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.