Списки зарахованих до магістратури (контракт)

Списки зарахованих на перший курс магістратури на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (освітньо-професійна програма підготовки)

281 Публічне управління та адміністрування

Заочна форма навчання
  1. Василенко Альона Ігорівна
  2. Восконян Богдан Сергійович
  3. Гиренко Христина Валентинівна
  4. Гримчак Юлія Віталіївна
  5. Денисова Поліна Олегівна
  6. Косогова Людмила Олексіївна
  7. Левицький Олександр Анатолійович
  8. Мельник Любов Іванівна
  9. Михалко Андрій Андрійович
  10. Сас Амір Імадович
  11. Ткач Алла Миколаївна
  12. Філоненко Майя Юріївна
  13. Шабаш Інна Русланівна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/5KURS/MPZK_281_FSP.pdf

054 Соціологія

Заочна форма навчання
  1. Букрєєва Катерина Сергіївна
  2. Зарувна Ольга Станіславівна
  3. Керова Марина Сергіївна
  4. Костирко Юлія Володимирівна
  5. Морозюк Ярослав Володимирович
  6. Паперняк Олеся Віталіївна
  7. Потапова Дар’я Олексіївна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/5KURS/MPZK_054_FSP.pdf

081 Право

Денна форма навчання
  1. Аненков Іван Андрійович
  2. Бондаренко Ігор Ігорович
  3. Васільєва Ірина Олегівна
  4. Вдовченко Наталія Олександрівна
  5. Гожа Богдана Борисівна
  6. Дирів Арсен Анатолійович
  7. Кривобок Ірина Олегівна
  8. Лимонов Антон Ігорович
  9. Ліненко Юрій Олегович
  10. Лозіцька Марія В`ячеславівна
  11. Пацьора Анастасія Миколаївна
  12. Пучинець Андрій Михайлович
  13. Селін Олександр Юрійович
  14. Симороз Олег Олександрович
  15. Сіренко Микола Сергійович
  16. Скаржинський Віталій Василоьвич
  17. Уліцька Вікторія Ігорівна
  18. Фарадж Дмитро Юссефович
  19. Фещук Ольга Ігорівна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/5KURS/MPDK_081_FSP.pdf

Заочна форма навчання
  1. Багіян Альона Артурівна
  2. Бондаренко Тетяна Борисівна
  3. Вашко Віктор Олександрович
  4. Власюк Оксана Миколаївна
  5. Глянько Ольга Сергіївна
  6. Головко Тетяна Євгенівна
  7. Григорян Артур Владикович
  8. Ель Сабарі Стівен Магдійович
  9. Єсипенко Юлія Олександрівна
  10. Єфімович Віктор Іванович
  11. Жеребчук Ірина Василівна
  12. Ільюшко Юрій Анатолійович
  13. Кабанін Сергій Олександрович
  14. Каліберда Вікторія Сергіївна
  15. Кривой Анастасія Валентинівна
  16. Лисенко Максим Сергійович
  17. Мацюк Ольга Олегівна
  18. Мельниченко Світлана Вікторіна
  19. Мишаста Таміла Юріївна
  20. Молочний Анатолій Анатолійович
  21. Оришич Юлія Володимирівна
  22. Орлик Катерина Сергіївна
  23. Поліщук Тетяна Юріївна
  24. Сава Олександра Юріївна
  25. Садовська Світлана Анатоліївна
  26. Сахно Андрій Євгенович
  27. Фурашев Олексій Володимирович
  28. Чорноморденко Ігор Павлович
  29. Шаповал Михайло Русланович

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/5KURS/MPZK_081_FSP.pdf

231 Соціальна робота

Заочна форма навчання
  1. Жизнякова Ольга Василівна
  2. Лобортас Ігор Юрійович
  3. Лопатіна Ірина Геннадіївна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/5KURS/MPZK_231_FSP.pdf

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.