Списки зарахованих до магістратури за державним замовленням

Списки зарахованих на перший курс магістратури на бюджет (освітньо-професійна програма підготовки)

281 Публічне управління та адміністрування

Денна форма навчання
  1. Алєксєєва Анастасія Максимівна
  2. Віскушенко Ярослав Русланович
  3. Гарбузов Ігор Юрійович
  4. Жарюк Олена Сергіївна
  5. Кушнір Крістіна Олександрівна
  6. Лимонов Антон Ігорович
  7. Морозюк Ярослав Володимирович
  8. Омельченко Олена Віталіївна
  9. Пантрягина Аліна Геннадіївна
  10. Прищепа Вікторія Андріївна
  11. Пучинець Андрій Михайлович
  12. Радченко Юлія Василівна
  13. Сахно Андрій Євгенович
  14. Тимошенко Ірина Валеріївна
  15. Ткачов Сергій Костянтинович
  16. Усольцев Євген Вадимович
  17. Флорескул Ірина Ігорівна
  18. Флорескул Олеся Юріївна
  19. Ціпцюра Тетяна Миколаївна
  20. Чертова Олександра Андріївна
  21. Юшкова Анастасія Сергіївна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/5KURS/MPD_281_FSP.pdf

054 Соціологія

Денна форма навчання
  1. Барсукова Алла Вадимівна
  2. Басаман Катерина Олександрівна
  3. Богуславська Олена Сергіївна
  4. Васильєв Іван Олександрович
  5. Воропай Ольга Вікторівна
  6. Голубцова Єлизавета Валеріївна
  7. Малета Марія Юріївна
  8. Мосейко Андрій Володимирович
  9. Татарнікова Вікторія Олексіївна
  10. Ткаченко Маргарита Вікторівна
  11. Юрічко Ольга Валентинівна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/5KURS/MPD_054_FSP.pdf

081 Право

Денна форма навчання
  1. Дудіна Олександра Олегівна
  2. Куляша Марія Вікторівна
  3. Матвєєв Дмитро Олександрович
  4. Паламарчук Марина Андріївна
  5. Продан Юрій Олексійович
  6. Рубель Марія Русланівна
  7. Самчинська Оксана Андріївна
  8. Старовойт Назар Геннадійович
  9. Тєлєгін Андрій Петрович
  10. Третьякова Поліна Олексіївна
  11. Чернов Леонід Олександрович
  12. Чернятьєва Наталія Сергіївна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/5KURS/MPD_081_FSP.pdf

231 Соціальна робота

Денна форма навчання
  1. Антонець Костянтин Олександрович
  2. Гресс Сергій Сергійович
  3. Кириленко Катерина Миколаївна
  4. Кононович Марія Андріївна
  5. Савченко Аліна Валеріївна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/5KURS/MPD_231_FSP.pdf

Заочна форма навчання
  1. Андрощук Олексій Володимирович
  2. Гогінашвілі Петро Гелавич
  3. Керова Марина Сергіївна
  4. Мосюренко Анна Олексіївна

Вітаємо всіх зарахованих на бюджет!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.