Студентські проекти

На факультеті соціології та права НТУУ “КПІ” ти зможеш не тільки отримувати теоретичні та практичні навички, здобувати професію, а й реалізувати свої творчі, організаційні та креативні здібності.

Для цього на факультеті створена Студентська Ліга, яка надає можливість та підтримує найрізноманітніші студентські ініціативи

Саме тут тебе чекають такі свята та заходи:

  • Посвята в першокурсники
  • Тиждень першокурсника
  • День юриста
  • Містер ФСП
  • Halloween
  • День Народження ФСП 
  • Королева ФСП
  • Дні КПІ

Всі події факульетського і не тільки життя висвітлює студентська газета – СЛОГ

6Ybv1s78c9c WeLdSPczhyE
gK8eb9mgv0k cEUp1lZ-Ffc
UTNqYgQDVZk 7RS6JcDa8_E

Спортивно-оздоровча діяльність на факультеті соціології і права є однією з найдоступніших і наймасовіших форм рекреації завдяки неймовірній кількості активістів, які намагаються покращити власну фізичну форму та тонус і разом з цим заохочують інших студентів факультету до рухливості та активності. Усе це було б неможливо втілити в життя без спеціалізованих територій та майданчиків, які
знаходяться в межах нашого університету.

maxresdefault

07

Спорткомплекс НТУУ «КПІ» пропонує нашим студентам величезну кількість спортивних секцій, такі як: бокс, плавання, аеробіка, футбол та інші види спортивної діяльності.
У вересні 2011р. було відкрито Мале спортивне ядро. За цей невеликий проміжок часу стадіон зі штучним покриттям припав до душі студентам ФСП. Майже кожного дня тут збирається чимала кількість затятих футболістів: соціологів та правників. Варто зазначити, що КПІ надає можливість не тільки для отримання якісної освіти, а й для гарного відпочинку.

Оздоровчі бази НТУУ “КПІ”:
море: оздоровчий комплекс “Маяк” (Херсонська обл., смт. Лазурне)
гори: студентський гірсько-спортивний оздоровчий табір «Глобус» (Івано-Франківська обл., смт. Ворохта)
ліс: спортивно-оздоровчий табір “Політехнік” (Київська обл., смт. Глібовка)
ліс: студентський військово-спортивний табір “Сосновий” (Київська обл., м. Українка)

Пам’ятайте, що студентам ФСП відкриті всі обрії для того, щоб здобути неабияких вершин у спорті, або ж просто насолодитись відпочинком і оздоровити власний організм.