День пам’яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначають міжнародний День пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Голокост – це переслідування та масове винищення нацистами євреїв під час Другої світової війни. Людей знищували тільки за етнічну приналежність.

Масовою братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. Бабин Яр став останнім місцем для більш ніж 100 тисяч цивільних громадян, а також військовополонених. Загалом офіційно жертвами Голокосту стали понад 6 мільйонів осіб.

Світова спільнота вшановує пам’ять, а також прагне до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма формами нетерпимості, які можуть привести до спрямованого насильства стосовно окремих груп людей.

Ми не маємо права забувати ці події! Голокост – це біль втрачених поколінь! Вічна пам’ять!