День першокурсника 2018 (програма заходів)

31 серпня 2018 року на площі Знань університету відбудеться святкування Дня Першокурсника.

Для Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проведення Дня першокурсника напередодні початку занять є доброю традицією. Саме в цей день 31 серпня тисячі абітурієнтів прийдуть на своє свято – посвячення у студенти. День першокурсника – це також данина традиціям Київського політехнічного інституту, якому в цьому році виповнюється 120 років. Бути гідним наслідувачем традицій, бути гідним честі називатися київським політехніком – ось головний девіз свята.

Розклад заходу

14:00-14:30 – збір першокурсників біля корпусів факультетів та інститутів
14:30-14:50 – розміщення факультетських та інститутських колон на площі Знань (між бібліотекою та ЦКМ КПІ)
15:00-17:00 – свято «День першокурсника»