, ,

День відкритих дверей ФСП 2019

13 квітня 2019 року у студентському просторі Belka Space був проведений профорієнтаційний захід «День відкритих дверей ФСП 2019». Він був проведений у форматі meetup, що дозволидо вступникам та батькам поспілкуватися з адміністрацією, представниками випускових кафедр та студентами.

На заході було більш ніж 50 абітурієнтів та батьків не тільки з Києва, а й з Київської, Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської та Чернігівської областей. Окрім вступників на бакалаврат були також охочі дізнатися більше про навчання в магістратурі.

Ознайомлення з рекламними матеріалами факультету

Знайомство з факультетом

Декан факультету, Мельниченко Анатолій Анатолійович, розповів вступникам та батькам про КПІ ім. Ігоря Сікорського, історію факультету, переваги навчання на кожній зі спеціальностей (281 Публічне управління та адміністрування, 081 Право, 054 Соціологія, 231 Соціальна робота), міжнародну співпрацю, можливості працевлаштування, а також багато іншої корисної інформації про факультет.

Наші уважні слухачі :)

Особливості вступної кампанії

Окрім інформації про університет та факультет, вступники мали змогу ознайомитися з необхідними сертифікатами ЗНО, алгоритмом вступу, особливостями вступної кампанії та отримати деякі лайфхаки.

Спілкування – це дуже важливо!

Після основної частини та теплого чаю, наші гості мали змогу більш детально поспілкуватися з представниками випускових кафедр стосовно вступу та особливостей навчання на конкретних спеціальностях. Деякі кафедри обрали іншу модель знайомства зі своїю спеціальністю. Наприклад, кафедра інформаційного права та права інтелектуальної власності запропонувала квест-вікторину у напрямку інформаційного права.

Фотозона

В організації заходу допомогали представники Студентської ради та Профбюро студентів факультету, які облаштували цікаву фотозону, каву-брейк, а також відповідали на запитання, сподіваємося, наших майбутніх студентів.

Відбіркова комісія ФСП

Дякуємо всім вступникам та батькам, які відвідали наш захід!

Для тих, хто через якісь обставини не зміг бути присутнім або якщо у Вас просто є якісь запитання, можна завжди звурнутися до Відбіркової комісії ФСП, де Вам швидко нададуть відповідь на такі запитання.

Відбіркова комісія ФСП

м. Київ, проспект Перемоги, 37,
КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус 7,
перший поверх, каб. 0-15
fsp.kpi.ua@gmail.com
vstup.fsp.kpi.ua (незабаром)

Ми чекаємо та цінуємо кожного з вас!

Basketball Shoes