, ,

Факультет соціології і права оголошує про збір команди для участі у антикорупційному квесті. До участі запрошуються студенти спеціальностей 281 та 081.

Запрошуємо студентів взяти участь в антикорупційному квесті, який організовує АЮКУ в межах проєкту “Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика”. Квест має на меті допомогти студентам краще зрозуміти антикорупційні практики у своїх ЗВО.

Квест відбуватиметься у два етапи:

– онлайнова частина триватиме з 1 травня по 13 серпня;

– найсильніші команди онлайнової частини зустрінуться в офлайн форматі вже у вересні.
Онлайнова частина квесту — це гра, під час якої учасники та учасниці, у командах та індивідуально, зіштовхнуться з різноманітними корупційними ситуаціями, намагатимуться їм протидіяти, за потреби — звертаючись до досвіду та антикорупційних практик своїх закладів вищої освіти.
Протягом квесту АЮКУ організує воркшопи та менторські сесії з експерт(к)ами, що професійно протидіють корупції на різних рівнях — зі спеціаліст(к)ами з НАБУ, НАЗК, САП та ВАКС та ін.

Якщо Ви бажаєте приєднатися пишіть: https://t.me/AnticorKPI