Blog

Гостьова лекція професора Митя Великоня “When Walls Speak: Introduction to Graffiti Studies”

📯 24 травня, в Арт-просторі «Вежа» відбулася гостьова лекція професора Митя Великоня з Університету Любляни (Словенія), яку також відвідав посол Словенії Томаж Менцін з дружиною Дарією. Лекція була присвячена оргинальному підходу до дослідження політичного графіті Балкан та Центральної Європи, а також презентації українського перекладу книги «Зображення незгоди: політичні графіті та вуличне мистецтво постсоціалістичного переходу», свіжий екземпляр якої наш гість люб’язно подарував бібліотеці КПІ ім. Ігоря Сікорського та методкабінету ФСП. Професор Великоня поділився методологічними підходами та авторськими знахідками у дослідженні складного сучасного соціального феномену. Продемонстрував фото, які збирав власноруч по всьому світу.

Аудиторія тепло приймала доповідача, студенти КПІ ставили слушні питання, а також відкрили дискусію. Також велася паралельна трансляція на сторінці «Вежі» у Фейсбук і онлайн-слухачі також брали активну участь в обговоренні. Модератором зустрічі виступила Зося Кайс, PhD, співробітниця кафедри філософії та дослідниця графіті та урбаністичної семантики. Після лекції та обговорення, заступник декана ФСП, Юрій Перга провів екскурсію кампусом, гості оглянули мурали і КПІ-стіну.