22 квітня 2021 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського була проведена ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Створення, охорона, захист і комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності», яка присвячена Міжнародному дню інтелектуальної власності.

На конференції із доповіддю про особливості комерціалізації інтелектуальної власності дослідницькими університетами виступив д.т.н. професор, помічник ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Цибульов П. М. та к.т.н., доцент, директор департаменту Юрчишин О. Я., у продовження дискусії була представлена методика оцінювання і рейтингування об’єктів права інтелектуальної власності у закладі вищої освіти д.е.н, професором завідувачем кафедри міжнародної економіки КПІ ім. Ігоря Сікорського Войтко С. В. Про тенденції винахідницької діяльності у наукових установах та закладах вищої освіти у 1991-2020 роках зазначив д.ю.н. директор Центру досліджень інтелектуальної власності та трансферу технологій НАН України Капіца Ю. М., аспекти інтелектуальної власності і глобалізації інновацій в світовій економіці розповів к.е.н., доцент, головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Андрощук Г. О. На проблеми винахідництва в Україні звернув увагу д.т.н., професор КПІ ім. Ігоря Сікорського Кузнєцов Ю. М.

У роботі конференції взяли участь працівники кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності КПІ ім. Ігоря Сікорського старший викладач Бежевець А. М., к.ю.н., доцент Білоусова Н. О., к.ю.н., старший викладач Дмитренко В. В. к.ю.н., старший викладач Дубняк М. В., к.ю.н., старший викладач Когут Н. Д.

Збірник тез конференції за посиланням