Київ – Одеса: співтворчість і співпраця університетів

Кафедра філософії факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала процес оформлення Угоди про співпрацю з одним із найбільш брендових вишів України – Одеським національним університетом імені І.І. Мечнікова.

Наші партнери – факультет історії та філософії ОНУ. У ZOOM-розмові з керівництвом кафедри взяли участь професор, доктор філософських наук, завідуюча кафедрою філософії Інна Володимирівна Голубович і кандидат філософських наук, доцент кафедри Фаріда Ахметовна Тихомирова. Колеги розповіли про такі креативні програми своєї науково-освітньої діяльності, як Школа філософії для дітей, Аспірантсько-студентські читання, щорічні випуски популярного фахового журналу «Δόξα/ДОКСА», фестивалі, виїзні семінари, конкурси та міжнародні конференції.

Планується на перспективу для наших кафедр втілити програму внутрішньої мобільності: обмін викладачами і студентами КПІ та ОНУ із двотижневими виїздами один до одного, відкриті онлайн-лекції провідних викладачів наших вишів, міжуніверситетські студентські батли, спільна участь у наукових заходах, долучення студентів та аспірантів нашої кафедри до Школи філософії для дітей, до археологічних експедицій одеситів у ракурсі волонтерсько-соціальних проектів, спільні міжнародні освітні проекти та багато іншого. Сподіваємося на цікаву й плідну співпрацю!