Blog

Відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу “Найкращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їхніх перших заступників і заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад” у 2022 році. Конкурс проводився за підтримки Програми Ради Європи “Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні”.
КПІ ім. Ігоря Сікорського здобув перше місце у номінації “Підготовка магістрів за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань “Публічне управління та адміністрування” з освітньою інновацією “Симулятор управлінських рішень та пропозицій”.
Автор: Яна Юріївна Цимбаленко, доцент кафедри теорії та практики управління ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського. Дякуємо усім, хто був залучений до розробки, розвитку та вдосконалення інновації в освітньому процесі.