Лекція для студентів від Lucía Aragüez Valenzuela з Universidad de Málaga

7-11 червня 2021 року відбувся візит викладачки Lucía Aragüez Valenzuela з Universidad de Málaga (Іспанія) до факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського. Протягом тижня відбувся ряд плідних зустрічей із керівництвом факультету стосовно розвитку двостороннього співробітництва, обміну досвіду, а також обговорення участі у спільних наукових заходах (конференціях в Україні та Іспанії).

Для студентів спеціальності «Соціологія» Lucía Aragüez Valenzuela прочитала лекцію «Work throught virtual platforms and the protection of the working person». На робочій зустрічі із завідувачем кафедри соціології Павлом Кутуєвим були обговорені питання міждисциплінарного співробітництва.

Для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Lucía Aragüez Valenzuela прочитала лекцію «The use of digital algorithms in the workspace as a means of discrimination». На сайті кафедри теорії та практики управління будуть розміщені матеріали лекції, що становлять інтерес для здобувачів вищої освіти, а також викладачів, чиї наукові інтереси стосуються
електронного урядування.

Фокусом візиту Lucía Aragüez Valenzuela став візит до кафедри господарського та адміністративного права. Так, завідувачка кафедри Бевз Світлана Іванівна провела перемовини стосовно укладання Договору про співпрацю між університетами, а також обговорили організацію спільної Міжнародної конференції восени 2021 року. Досягнуто домовленостей стосовно проведення у новому навчальному семестрі спільних лекційних та практичних занять для студентів спеціальності «Право» (Law).

Також Lucía Aragüez Valenzuela для студентів спеціальності «Право» прочитала лекції на теми:
– The future of work in the digitalized world (with special reference to the digital rights of workers and the power of corporate control);
– The use of technologies as a method of educational innovation.

Родзинкою візиту стала офлайн-лекція для викладачів «The use of technologies as a method of educational innovation», під час якої викладачі різних кафедр мали змогу обговорити питання підвищення якості викладання та впровадження новітніх технологій викладання.

Дякуємо за візит і цікаві лекції!