Лекція, присвячена захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні

31 березня 2021 року о 12:20 кафедрою інформаційного права і права інтелектуальної власності буде проведена відкрита лекція, присвячена захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні. Лекцію проведуть досвідчені спеціалісти Патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери»:
– Вероніка Березанська, керівник відділу реклами та зв’язків з громадськістю ППФ «Пахаренко і партнери», фахівець з питань інтелектуальної власності зі стажем роботи у сфері ІВ з 2000 року, к.х.н.;
– Олена Безкоровайна, старший юрист, керівник підрозділу митної реєстрації об’єктів інтелектуальної власності ППФ «Пахаренко і партнери».

В ході лекції будуть висвітлені наступні питання:
1. Мета застосування заходів щодо захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні України.
2. Законодавчі зміни до Митного кодексу України, внесені Законом України від 17.10.2019 № 202.
3. Митний реєстр об’єктів прав інтелектуальної власності. Дані, які мають бути внесені правовласником при реєстрації у митному реєстрі, що дозволять митним органам ідентифікувати оригінальні товари з метою не допущення їх безпідставного затримання.
4. Дії посадових осіб митного органу в напрямку сприяння захисту прав інтелектуальної власності
5. Відповідні дії правовласників на практичному прикладі.

Лекція буде проведена на базі платформи ZOOM
Код доступа: 565WBZ