Міжнародна науково-практична конференція «Світові конфлікти у ХХІ столітті: філософська рефлексія соціальних, економічних, екологічних, політичних та релігійних аспектів»

Конференція відбудеться 25 жовтня 2018 року в КПІ імені Ігоря Сікорського на базі факультету соціології і права. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти.

Маємо честь запросити Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції кафедри філософії КПІ ім. Ігоря Сікорського «Світові конфлікти у ХХІ столітті: філософська рефлексія соціальних, економічних, екологічних, політичних та релігійних аспектів»

Напрямки конференції
  1. Проблема миру і війни у філософських рефлексіях.
  2. Феномен війни і миру в історії філософії, філософії історії та соціальній філософії.
  3. Безцінність людського життя та сучасні моральні імперативи.
  4. Війна і мир у екологічному вимірі.
  5. Війна і мир в образах мистецтва – попередження чи крик відчаю?
  6. Інформаційна безпека та гібридна війна на терезах сучасності.
  7. Діяльність: до творчості як способу буття дійсного гуманізму, чи до звиття як підготовки до рукотворного Апокаліпсису?
Мови конференції
  • українська
  • російська
  • англійська

Для участі у конференції необхідно до 10 жовтня 2018 року за електронною адресою conf.philosophy@gmail.com надіслати одночасно в електронному варіанті:

1. заявку на участь в конференції (див. зразок);
  2. тези доповіді (див. вимоги до оформлення);
  3. відскановану рецензію наукового керівника (для студентів).
Вимоги до оформлення тез та заявки

Подивитися в інформаційному листі конференції

Збірник матеріалів конференції

До початку роботи конференції буде опубліковано збірник матеріалів.

Отримання оргкомітетом матеріалів для участі у конференції буде підтверджене нашим повідомленням на вказану Вами електронну адресу. У разі, коли Ви не отримали підтвердження, просимо звертатись до оргкомітету.

Організатори конференції зберігають за собою право відхилити надіслані матеріали, якщо вони не відповідають проблематиці конференції, неналежним чином оформлені, містять плагіат, обсяг яких перевищено, або надіслані пізніше зазначеного терміну.

Організаційний внесок та інші витрати
  • для студентів та аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського пільгова вартість – 150 грн.;
  • ля учасників з України  – 200 грн.;
  • для зарубіжних учасників – 10 євро.

Організаційний внесок сплачується після отримання запрошення за реквізитами, вказаними в ньому. Після оплати оргвнеску необхідно відправити фото або сканкопію квитанції про сплату на електронну адресу conf.philosophy@gmail.com.

Організаційний внесок включає вартість програмних матеріалів, збірки матеріалів конференції. Збірку матеріалів можна буде отримати на пленарному засіданні конференції, а також в оргкомітеті конференції. Учасники, які не змогли приїхати на конференцію, але здійснили оплату оргвнеску, можуть отримати збірку тез поштою за власний кошт.

Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачуються учасниками за власний рахунок, або за рахунок сторони, що їх відряджає.

Програма конференції буде надіслана разом з запрошенням на конференцію.

Оргкомітет гарантує поселення іногородніх учасників лише в тому випадку, якщо потреба в поселенні була відмічена в заявці (кількість діб).

Контакти

м. Київ, пр. Перемоги, 37, корпус №7, каб. 530 (найближча ст. метро «Політехнічний інститут»)
philosophy@gmail.com
Покулита Ірина Костянтинівна (099) 550 61 76