Міжнародний день боротьби з корупцією

09 грудня світ відзначає Міжнародний день боротьби з корупцією. Так, 14 грудня 2014 року в мексиканському місті Меріда було підписано Конвенцію ООН проти корупції. Конвенція зобов’язує країни що приєднались до Конвенції боротися з корупцією виключно на підставі закону, причому визначено, що під дію переслідування за законом підпадають: хабарі, присвоєння бюджетних ресурсів і відмивання корупційних доходів. Міжнародний день ООН боротьби з корупцією, встановлений резолюцією A/58/4 Генеральної Асамблеї ООН 31 жовтня 2003 року, який відзначається щорічно 9 грудня.

09-10 грудня 2020 року відбувається V Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі», присвячена Міжнародному дню боротьби с корупцією.

В конференції приймали участь представники законодавчої, виконавчої та судової гілки влади в Україні та місцевого самоврядування, представники урядових, правоохоронних та антикорупційних інституції, наукових установ,  державних, громадських, юридичних, видавничих організацій та закладів вищої освіти.

Представником КПІ ім. Ігоря Сікорського на зазначеній конференції є доцент кафедри теорії та практики управління факультету соціології і права, кандидат наук з державного управління, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції КПІ ім. Ігоря Сікорського Яна Цимбаленко.