, ,

Науково-практична конференція «Соціальна і цифрова трансформація: теоретичні та практичні проблеми правового регулювання»

10 грудня 2020 року в онлайн-форматі була проведена конференція «Соціальна і цифрова трансформація: теоретичні та практичні проблеми правового регулювання».

З вітальним словом виступили заступник голови Комітету, голова підкомітету цифрової інфраструктури, електронних комунікацій та смарт-інфраструктури Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко та професор кафедри і модератор заходу – Олександр Баранов.

На пленарному засідання учасники конференції обговорювали різноманітні правові проблеми, пов’язані з процесами реформ в Україні (соціальними трансформаціями) та з цифровими трансформаціями, які їх супроводжують.

Олександр Баранов в своїй доповіді «Економіка результату, Інтернет речей та право» запропонував розглянути майбутні соціальні та цифрові трансформації, що пов’язані з формування нової моделі світової економіки як економіки результату, що стає можливою за рахунок повсюдного впровадження технологій Інтернету речей, а також окреслив низку системних проблем різних галузей права.

За результатом обговорення вказаних питань планується видати збірник тез конференції.

В рамках роботи конференції було проведено презентацію проєкту «Євроінтеграція: законодавство та Інтернет речей» (програма Єрасмус+, модуль Жан Моне ), право на виконання якого було отримано за результатами конкурсу Єврокомісії командою викладачів КПІ імені Ігоря Сікорського: професором Барановим О.А., Головко О.М., Дубняк М.В.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email