Нові дати та процедура реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ

Шановні вступники до магістратури!

У зв’язку із продовженням карантину до 11 травня 2020 року реєстрація, дати реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ для вступників на спеціальність 081 Право) перенесено!

Реєстрація здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня включно.

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського робить все можливе, щоб зробити вашу реєстрацію максимально комфортною та безпечною у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні.

Реєстрація відбуватиметься виключно дистанційно з використанням системи «Електронний кампус» для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року та з використанням електронної пошти для випускників попередніх років.

Рекомендуємо всім вступникам, які завершують навчання у інших закладах освіти зареєструватись для складання ЄВІ та ЄФВВ за місцем вашого навчання – це спростить процедуру.

Подробиці реєстрації вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть повідомлені наступного тижня (до 10 травня 2020 року).

Незважаючи на перенесення термінів реєстрації, вже зараз радимо підготувати скан-копії таких документів:
1) паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);
2) облікова картка платника податків;
3) особисте фото на білому фоні 3х4 см (не менше 300 dpi).
Розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf