Обмін досвідом між викладачи ФСП і викладачки з Королівства Іспанія (Університет Малаги)

9 червня 2021 року відбулася лекція викладачки із Королівства Іспанія з Університету Малаги Lucia Araguez Valenzuela для викладачів ФСП, візит якої здійснювався у рамках програми Erasmus+.

Лекторка поділилася своїм досвідом щодо «Використання технологій як метод освітньої інновації», а також у доступний спосіб донесла до викладачів факультету соціології і права інформацію про інтерактивне навчання, застосування ігор, обговорили ризики, важливість застосування дебатів, роботи в парах, а також розповіла про цікаві платформи для дистанційного навчання а також поділитись власним досвідом навчального року онлайн.

Після закінчення лекції відбулося активне обговорення результатів проведення лекції та обмін досвідом!