Онлайн-засідання «Соціологічні опитування як докази у справах про недобросовісну конкуренцію та у сфері інтелектуальної власності»

Комітет з інтелектуальної власності Асоціації правників України, а також член комітету та старший викладач кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності Дмитренко В. В., запрошує вас взяти участь у онлайн-засіданні «Соціологічні опитування як докази у справах про недобросовісну конкуренцію та у сфері інтелектуальної власності».

Соціологічні опитування можуть проводитись для встановлення обставин про:
1) схожість до ступеня сплутування торговельних марок;
2) втрату/набуття торговельною маркою розрізняльної здатності;
3) наявність імовірності введення споживача в оману.

На заході розглянемо всі питання щодо соціологічних опитувань:
– коло респондентів;
– методи та обставини, за яких проводяться соціологічні опитування;
– важливість дати проведення соціологічних опитувань;
– компанії, які проводять соціологічні опитування;
– оцінка соцопитувань судом.

Спікери:
– Іларіон Томаров, керівник практики інтелектуальної власності АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»;
– Тетяна Харебава, членкиня Ради Комітету АПУ з інтелектуальної власності, керівниця юридичного департаменту Sport Labs Group;
– Катерина Сопова, заступниця голови Комітету АПУ з інтелектуальної власності, к.ю.н., судова експертка у сфері інтелектуальної власності, патентна повірена;
– Марія Процишен, ех-Державна уповноважена АМКУ.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова.
Інструкція для підключення буде надіслана кожному після реєстрації.
Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.
З усіх питань щодо заходу та можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Мотя.