Перемогою наших студенток у ХХ Всеукраїнських змаганнях із господарського права та процесу!

Перемогою студенток ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського завершились ХХ Всеукраїнські змагання із господарського права та процесу.

Незважаючи на онлайн-формат змагань, вони виявились не менш цікавими, насиченими, динамічними. Всі учасники змагань, включаючи суддів та організаторів, отримали максимум драйву та задоволення! Члени суддівської колегії, до якої входили судді Господарського суду Вінницької області та практикуючі адвокати, високо оцінили професійний рівень студентів-фіналістів, командну роботу, здорову конкуренцію між командами.

Команда «Евріка» у складі Балінської Валерії та Геращенко Яни впевнено завоювала перше місце, а Геращенко Яна стала «Найкращим представником відповідача».