Продовжуємо залучати практиків і фахівців у сфері юриспруденції до освітнього процесу майбутніх правознавців

Кафедра господарського та адміністративного права ФСП продовжує залучати практиків, фахівців у сфері юриспруденції до освітнього процесу майбутніх правознавців.

24 листопада 2020 року в межах навчальної дисципліни «Альтернативні методи вирішення спорів» своїм досвідом, знаннями та навичками застосування медіації, переговорів та інших методів вирішення спорів ділилася Вікторія Поліщук, адвокат, Голова комітету  з трудового права Національної асоціації адвокатів України, член комітетів з гендерних питань та з питань медіації, що діють у складі НААУ, керівник юридичної компанії «Довіритель».

25 листопада 2020 року останню лекцію з навчальної дисципліни «Адміністративні процедури в Україні та державах ЄС» провів заступник міністра юстиції, кандидат юридичних наук Олександр Анатолійович Банчук, який розповів про стан підготовки проекту Закону «Про адміністративну процедуру», дискутивні моменти законопроекту та європейський досвід з врегулювання окремих питань.

26 листопада 2020 року до студентів першого курсу спеціальності «Право» на лекцію з основ правничої діяльності та професійної етики завітав (онлайн, в режимі відеоконференції) прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Андрій Вікторович Перов, який зробив історичний екскурс в професію прокурора, поділився власним досвідом роботи прокурора та наголосив на необхідності усвідомлення та дотримання високих вимог до етики та моральних принципів правника загалом.

Дякуємо нашим лекторам за цікаві, змістовні лекції! Сподіваємося на нові зустрічі!