Круглий стіл ФСП з міжнародною участю «Національні та міжнародні інструменти відсічі збройної агресії проти України»

Вчора, 28 квітня, ФСП організував і провів захід, украй важливий для розвитку освітніх можливостей, мультикультурних зв’язків і наукової комунікації. В онлайн-форматі відбувся круглий стіл «Національні та міжнародні інструменти відсічі збройної агресії проти України» з міжнародною участю.

Цей онлайн-захід відбувся із залученням зарубіжних спікерів, які з радістю долучилися для того, щоб виказати солідарність з Україною під час збройної агресії проти нашої держави. До нього долучилися не лише здобувачі вищої освіти ФСП, а й студенти та аспіранти інших факультетів КПІ (як-от ІЕЕ, ФІОТ), а також турецького університету. У перші півтори години в Zoom було 100 учасників і ще охочі долучитися.

Програма круглого столу

Відкрила круглий стіл декан ФСП Яна Цимбаленко. Вона привітала учасників заходу й наголосила на важливості й нагальності проведення таких заходів у надзвичайно складний і важкий для нашої держави час.

Після відкриття аудиторія слухала виступи спікерів, які обговорювали гострі питання й проблеми збройної агресії росії проти України, а також виказували солідарність і підтримку нашій країні під час війни.

Доповіді та обговорення
1. Роль гнучких альянсів держав у підтримці України, їхні головні переваги в умовах кризи глобальної системи міжнародної безпеки

Спікер: Черниш Вадим Олегович (Україна) — голова Державного агентства з питань відновлення Донбасу (з 26 червня 2015-го до 29 серпня 2019-го), міністр України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (з 14 квітня 2016-го до 29 серпня 2019-го), адвокат, член неурядових експертних організацій, голова Керівної ради Центру безпекових досліджень CENSS, канд. юрид. наук.

2. Deviance in American Culture: Media Representations vs. Reality

Спікер: Кеннет Лондра (Kenneth Laundra, США) — професорка кафедри соціології та кримінальної юстиції Університету Міллікіна.

3. Агресивна природа МПЦ, її роль у війні

Спікер: Ніколя Імбер (Nicolas Imbert, Франція) — лауреат премії Бруно Етьєна, PhD соціології, випускник EPHE лабораторії HISTAR і Вищої практичної школи наукових досліджень та Французького інституту політичних наук.

4. Turkey-Ukraine academic mobility opportunities announcement

Спікер: Джантюрк Чанеш (Cantürk Caner, Туреччина) — Associate Professor, DPU, Department of Political Science and International Relations, vice president of European Union Application and Research Center.

5. Слово як зброя. Роль антивоєнних наративів і поезії у протистоянні агресії росії

Спікер: Ваня Ангелова (Vanja Angelova, Болгарія) — професорка Великотирновського університету св. Кирила і Мефодія, членкиня Болгарської Академії наук і мистецтв, Болгарської й Балканської спілок письменників.

6. Introduction to the Foundations of Geopolitics

Спікер: Кріс Вестон (Chris Weston, Великобританія — Польща) — доктор філософії, консультант у сфері аналізу бізнесу та управління ризиками.

7. Ukrainian refugees in Spain: incorporation into the labour market

Спікер: Люсія Арагуес Валенсуела (Lucía Aragüez Valenzuela, Іспанія) — викладачка та юрист, докторка філософії з трудового права та технологій (кафедра трудового права й соціального забезпечення Університету Малаги).

8. Загрози інформаційній безпеці особистості

Спікер: Рибальченко Олег Миколайович (Україна) — аспірант кафедри психології та педагогіки ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Відео круглого столу

Повний відеозапис із таймкодами (доповіді 7 спікерів і обговорення) можна переглянути на YouTube-каналі нашого факультету:

Переглядаємо, лайкаємо, ділимося та підписуємося на канал!
Якщо є питання до спікерів – пишіть у коментарях до відео, намагатимемося уточнити та відповісти.

Подяка організаційному комітету та учасникам

Слова подяки декана ФСП з приводу організації та проведення круглого столу з міжнародною участю:

«Шановні колеги! Щиро дякую всім, хто брав участь у проведенні круглого стол: модератору зустрічі, організаційному комітету, спікерам та учасникам!!! Завдяки вашій роботі ми мали змогу отримати підтримку наших зарубіжних друзів та колег. Наші зарубіжні спікери виступили з актуальними та цікавими доповідями. Окрема подяка Медіалабораторії КПІ ім. Ігоря Сікорського за співпрацю у створенні відеоролика щодо нашого заходу!

Також хочу подякувати всім студентам і працівникам, які долучилися до онлайн-заходу як слухачі та брали участь у обговореннях тих чи інших питань!

Бажаю всі мирного неба, бережіть себе! Все буде Україна!»

Відоролик щодо проведеного круглого столу

Дякуємо Медіалабораторії КПІ ім. Ігоря Сікорського за співпрацю!