Школа молодого соціолога, конфліктолога та медіатора

Кафедра соціології нашого факультету пропонує учням старших класів взяти участь у «Школі молодого соціолога, конфліктолога та медіатора».

Запрошуються школярі 10-11 класів, які цікавляться політикою, суспільним розвитком та вирішенням конфліктів, готових вивчати та розглядати сучасні стани суспільства, прогнозувати майбутні зміни, ефективно вирішувати суспільні конфлікти та протиріччя.

Учасників школи очікують 4 воркшопа на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, які відбудуться в 7 корпусі з 10.00 до 12.30:

• Воркшоп 1: Як розуміти сучасні Мас-медіа? (16 березня 2019 року)
  • Воркшоп 2: Що робити з соціальними мережами? (30 березня 2019 року)
  • Воркшоп 3: Що робити з конфліктами у суспільстві і приватному житті? (конфлікти, діалог, медіація, роль індивіда в суспільстві) (13 квітня 2019 року)
  • Воркшоп 4: Чи можна створити ідеальне суспільство ? (11 травня 2019 року)

Тренерами школи є викладачі кафедри соціології КПІ імені Ігоря Сікорського, провідні українські аналітики суспільних процесів та трансформацій, політичні експерти, спеціалісти у галузі аналізу та обробки даних, вирішення конфліктів та медіації. Це унікальна можливість відчути атмосферу навчання в одному із найстаріших університетів України, познайомиться з цікавими людьми, отримати ключові навички з аналізу та критичного осмислення інформації.

Для участі в школі необхідно зареєструватися за наступним посиланням: goo.gl/NxmYQR

Запис в школу відкрито до 13 березня 2019 року.
Відібрані учасники отримають підтвердження участі електронною поштою до 15 березня 2019 року.

Додаткова інформація за телефонами: +38 (044) 204 85 26, 204-94-03
Сайт кафедри соціології: sociology.kpi.uaNike Air Max yeezy