Терміни та порядок реєстрації для проходження ЗНО для вступу до магістратури для спеціальностей 054 Соціологія та 081 Право

Міністерство освіти і науки України оприлюднило Порядок організації та проведення ЗНО для окремих спеціальностей для вступу до магістратури.

Також оприлюднено нормативні документи, які стосуються процедури реєстрації та проведення ЗНО.

Звертаємо вашу увагу, що при вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського єдиний вступний іспит з іноземної мови потрібно складати для вступу за спеціальностями 054 Соціологія.

Вступні випробування у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей потрібно складати для вступу на спеціальність 081 Право.

NIKE AIR FORCE