Три простих способи зацікавити та справити гарне враження

Сьогодні всі настільки зосереджені на собі, що будь-хто, хто виявляє щиру увагу до оточення, викликає у відповідь зацікавлення. Людям важливо відчувати, що їх цінують. І показати їм це зовсім не складно.

1. Запам’ятайте ім’я співрозмовника
Можливо, ви з тих, хто говорить про себе: «Ой, я так погано запам’ятовую імена». Це лише самообман: проблема не в пам’яті, а у відсутності інтересу до нового знайомого.  Найкращий спосіб запам’ятати чиєсь ім’я, писав Дейл Карнеґі, – почувши, відразу повторити. Наприклад: «Привіт, я Марія» – «Маріє, приємно познайомитися, я Анна». Особливо важливо це зробити, якщо ім’я рідкісне або ви взагалі чуєте його вперше. Крім того, завершуючи діалог, можна так попрощатися зі співрозмовником.

2. Випромінюйте позитив
Погодьтеся,  що негативу в житті достатньо: тривожні новини, похмурі пости друзів у соціальних мережах, песимістично налаштовані люди. Ми говоримо один з одним про погане – про погоду, коронавірус, політику – вже за звичкою, знаючи напевно, що від цього настрій ще більше зіпсується. Проблема полягає в тому, що не знаємо, про що ще говорити.  Вам не треба нічого вигадувати, досить бути чуйним і уважним до світу, звертати увагу на дрібниці. Незважаючи на складні  часи, навколо відбувається безліч усього прекрасного. Питання тільки в ракурсі, точці зору.

3. Слухайте уважно
Багато хто любить поговорити, але мало тих, хто любить і вміє слухати. Нам подобається розповідати про себе, свої почуття, ділитися своїми новинами, досягненнями та поглядами. Але не часто вдається зустріти чуйних і зацікавлених співрозмовників, які можуть тебе вислухати без оцінки, осуду та відповідних історій зі свого життя. Коли ми хочемо, щоб нас почули, ми докладаємо безліч зусиль. Тому спробуйте докласти ті ж зусилля, щоб почути та зрозуміти іншого. Дозвольте співрозмовникові говорити про себе, не оцінюючи його та не чекаючи своєї черги висловитися у відповідь. Сконцентруйтеся на ньому й тому, що він говорить. Так ви дізнаєтеся набагато більше не тільки про конкретну людину, а й про світ загалом.  Далай-лама казав: «Коли ви говорите, ви лише повторюєте те, що й так знаєте. Але, слухаючи, ви можете дізнатися щось нове».

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
ФСП School ⚡️ Зимова школа демократії ФСП
Вступ на бакалаврат
Вступ до магістратури
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
День відкритих дверей
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email