Вебінар (правовове регулювання Smart контрактів)

Запрошуємо на вебінар старшого викладача кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності Дубняк Марії Вікторівни, присвяченого технології Інтернету речей в рамках міжнародного проекту у сфері освіти «Європейська інтеграція: законодавство та Інтернет речей» напряму Жан Моне «Модуль» програми Erasmus (№ 620017-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE).

Маєте бажання дізнатись про технологію Blockchain та сфери його використання? Що спільного і відмінного між фіатними грошима та криптовалютою? Чому не всі контракти виконуються і як цю проблему може вирішити smart-контракт? Приєднуйтется до заходу!

Наразі анонсуємо захід, присвячений правововому регулюванню Smart контрактів – 27 березня 2021 року з 9:00 до 12:30. Необхідно заповнити анкету учасника

Спікер заходу: Дубняк Марія, к.ю.н., старший викладач Кафедра інформаційного права та права інтелектуальної власності ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського

Основні питання:
– Блокчейн технології: що це і навіщо потрібно?
– Політика Євросоюзу щодо застосування технологій блокчейну
– Приклади використання технологій блокчейн у фінансовій сфері
– Поняття, переваги та недоліки використання smart-контрактів