Відкрита лекція про роль арбітражу й медіації у зростанні доступу до правосуддя

28 квітня 2017 року відбедеться відкрита лекція про роль арбітражу й медіації у зростанні доступу до правосуддя. Програма USAID «Нове правосуддя» спільно з Центром верховенства права Українського католицького університету у Львові проведуть захід в серії відкритих лекцій Юридичні бесіди «Правовладдя» за участі проф. Чарльза Шиманскі, віце-декана юридичного факультету Університету Каунаса (Литва).

Проф. Шиманскі представить свою презентацію на тему: ««Приватизація» верховенства права: роль арбітражу та медіації у зростанні доступу до правосуддя». Спираючись на його міжнародний досвід, проф. Шиманскі з перспективи американського права та права Європейського Союзу висвітлить чи альтернативні способи вирішення конфліктів є дієвим та швидким засобом зміцнення верховенства права, зокрема там, де судова система не функціонує належним чином. Проф. Шиманскі також розкриє етичні питання, що відносяться до альтернативних способів вирішення конфліктів.

Програма USAID «Нове правосуддя» підтримає онлайн трансляцію заходу, що дасть можливість більшій кількості студентів-правників, представників академічної спільноти, суддів, адвокатів та інших професійних правників долучитись до нього. Захід покликаний сприяти підвищенню якості правничої освіти, запровадженню сучасних методів викладання, а також підвищення громадської обізнаності про комплексні питання верховенства права.

Місце проведення: Конференц-зала Українського католицького університету, вул. Козельницька, 2а, Львів.
Початок заходу: 16:00.
Посилання на онлайн трансляцію заходу: www.tvoemisto.tv/on-line/

Adidas youth