Вітаємо колег КПІ ім. Ігоря Сікорського з Всеукраїнським днем бібліотек

Факультет соціології і права щиро вітає наших колег Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка Бібліотека КПІ / KPI Library з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек! В усі часи бібліотеки виконують важливу роль у суспільстві – вони є скарбницями культурних цінностей всього людства. Сьогодні вони зберігають традиції суспільства, вдосконалюють свої послуги, дають можливість ознайомитися із духовною спадщиною нашої країни та цілого світу. Професія бібліотекаря дуже важлива, адже саме ви відкриваєте читачам шлях до книг – джерела мудрості і знань.

Бажаємо процвітання нашій чудовій бібліотеці, а бібліотекарям – натхнення та плідної роботи, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові та мудрості. Бажаємо творчого завзяття, зростання читацького попиту на книгу, посилення авторитету бібліотечної справи!