Вітаємо з Днем української мови та писемності!

«Мова – коштовний скарб народу» (Іван Франко).
9 листопада 2021 року Україна відмічає День української мови та писемності! Щиро вітаємо всіх з цим святом! Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Маємо безцінний дар: одну з найкрасивіших та наймелодійніших мов світу! Пишаємось, що можемо насолоджуватися яскравими барвами неповторної, солов’їної та співучої української Мови!

Бажаємо, щоб материнське слово було для нас духовним джерелом життя і оберегом тільки за покликом власного сумління та гідності! Бережімо і цінуємо любов до рідної мови! Нехай всі кращі почуття і думки будуть оспівані в чудових українських піснях, творах і віршах!