Визначте, хто постраждає першим: тест, який розповість багато про вас цікавого

Цей тест спрямований на логіку та інтуїцію, який дозволяє дізнатися, що дійсно може лякати вас. Ми говоримо про глибокі страхи, які знаходяться в нашій підсвідомості, що змушує нас боятися більше певних ситуацій або певних небезпек і здатні блокувати та впливати на ваш успіх. Визнання того, чого ми боїмося, допомагає нам краще протистояти нашим страхам і перемагати їх, коли це необхідно.

Тому ми пропонуємо вам цей тест дуже простий, але надзвичайно цікавий.

На картинці зображено 4 хлопчика, кожен з яких заходиться в небезпеці. Якби Ви були присутні в цій сцені, з ким би Ви пішли? Кому б Ви сказали «СТОП»? Яка небезпека на малюнку, лякає Вас найбільше? Oберіть інстинктивно.

Хлопчик 1

Хлопчик 1 збирається наступити на граблі, які можуть вдарити по носі. Якщо Ви попереджаєте про небезпеку цього хлопчика, це тому, що Ви боїтеся довіряти своїм близьким людям. Ви були розчаровані та зраджені в минулому, і тепер Ви не можете дозволити собі довіряти іншим. Ви завжди обережні та раціональні, понад усе Вас лякає думка, що інші можуть обдурити Вас, тому ніколи не розпочинаєте нову справу. Спробуйте довіряти своїм інстинктам, довіртеся своїм почуттям. Звичайно, Ви знайдете когось, хто буде вартий Вашої довіри.

Хлопчик 2

Хлопчик 2 ось-ось впаде в люк, відкритий в землі: що є внизу, минуле чи майбутнє? Ваш теперішній страх виникає через поганий минулий досвід, від деяких помилок, які Ви боїтеся повторити. Одночасно майбутнє лякає Вас, Ви не можете приймати важкі рішення самостійно, Ви завжди покладаєтеся на інших, але повинні навчитися бути впевненішими у собі, не бійтеся робити помилки, знайте, що ніхто з нас не є досконалим.

Хлопчик 3

Хлопчик йде прямо до дерева, а його обличчя відвернулося. Це означає, що Ви не боїтеся за себе, ви більше боїтеся за безпеку тих, кого любите. Ви боїтеся хворіти й помирати. Ваш страх не є ірраціональним, але він дурний, тому що немає сенсу боятися того, чого Ви не можете ні передбачити, ні запобігти. На жаль, хвороба і смерть є частиною нашого існування: приймайте їх, але не витрачайте час на те, щоб переживати через те, що може статися завтра.

Хлопчик 4

Нарешті, хлопчик 4 збирається перетнути дорогу, в той час, коли там їде машина. Якщо це йому ви кричите «СТОП», то це означає, що ви заклопотана людина, яка боїться зіткнутися з життєвими зобов'язаннями. Завжди відкладаєте те, що повинні зробити на завтра, якби все залежало від вас, ви завжди залишалися б у кутку, бажаючи щоб вас ніхто не чіпав. Натомість ви повинні наважитися і пересилити себе: з вами нічого страшного не трапиться, якщо ви візьмете ініціативу у свої руки. Бо може статися так, що ваше життя пройде повз, і ви навіть не спробуєте бути щасливим.

За матеріалами Ukr.Media.
Публікацію підготувала Леонова І. М.