Залучення практиків до навчального процесу

Нещодавно, 19 березня 2021 року, кафедра господарського та адміністративного права запросила швейцарського юриста-практика Аллу Володимирівну Сарбах провести відкриту лекцію в рамках курсу «Європейське комерційне право» на тему: «Корпоративне структурування на Внутрішньому Ринку ЄС».

А. В. Сарбах представила нам загальний огляд права товариств у Європейському Союзі, приділивши увагу, зокрема: поняттям, джерелам первинного та вторинного права, огляду ключових правових позицій Суду ЄС, роглянула різні можливості корпоративної структуризації на Внутрішньому Ринку, а також виклики сьогодення у регулюванні діяльності товариств та корпоративного управління в ЄС.

А. В. Сарбах здобула ступінь магістра права в Україні, а також два LLM від провідних університетів Великобританії та Швейцарії. У А. В. Сарбах понад 10 років професійного досвіду у швейцарських банківських та фінансових установах, здобутого після 4 років роботи в міжнародній юридичній фірмі Homburger. У співавторстві з О. Р. Кібенко у 2006 році А. В. Сарбах опублікувала перше в Україні дослідженння за напрямом відкритої лекції: «Право товариств (company law): порівняльно-правовий аналіз acquis ЄС та законодавства України». Коротка версія дослідження доступна на веб-сайті Міністерства юстиції України