Запрошення до публікації у фаховому науковому журналі “Вісник НТУУ “Київський політехнічний інститут. Політологія. Соціологія. Право”

📌 ЗАПРОШУЄМО ДО ПУБЛІКАЦІЇ у фаховому науковому журналі “Вісник НТУУ “Київський політехнічний інститут. Політологія. Соціологія. Право” вчених, аспірантів та науковців, а також практиків з України та з-за кордону, які активно займаються науковими дослідженнями у галузях соціології, політології, юриспруденції.

➡️ Наказом МОН “Про затвердження рішень атестаційної колегії міністерства” від 24 вересня 2020 Р. № 1188 “Вісник НТУУ “Київський політехнічний інститут. Політологія. Соціологія. Право” включено до переліку наукових фахових видань України (категорія Б) зі спеціальностей 052. Політологія, 054. Соціологія, 081. Право

⚠️Вимоги до оформлення статті за посиланням: http://visnyk-psp.kpi.ua/about/submissions Мови – українська, англійська.

📌 Журнал включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International
📌Дедлайн подання статті:
27 березня 2023 р.