Завершення олімпіади з культурології

Після тяжкого етапу тестування учасники були розподілені на дві групи для проведення захисту реферативних робіт:
00
002
001

За результатами двох турів Олімпіади — тестування та захисту рефератів — у Круглому столі взяли участь:
1. Василіцева Вікторія Вікторівна (Донецький національний університет)
2. Дронь Наталія Віталіївна (Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича)
3. Ліхоманова Владислава Олегівна (Львівський національний університет ім. І. Франка)
4. Малецька Ольга Степанівна (Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника)
5. Маранов Андрій Олександрович (Національний медичний університет України ім. О. Богомольця)
6. Носенок Богдана Едуардівна (Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка)
7. Орищенко Наталія Олександрівна (Харківський національний університет ім. В. Каразіна)
8. Ткачинський Олександр Олександрович (Національний технічний університет України «КПІ»)

У затишній обстановці Естетичного центру ФСП пройшло бурхливе обговорення діяльності Т.Г. Шевченка:
006

003

004

005

007

У той же час інші учасники Олімпіади долучились до Ділової гри, які провів наш волонтер Вареник Ярослав:
008

009

Після завершення Круглого столу всі вирушили до Адміністративної ради КПІ, очікуючи на оголошення результатів Олімпіади:
010

Нагородження пройшло в атмосфері загального хвилювання та радості:
011

012

013

Вітаємо переможців!
1 місце – Ткачинський Олександр (Національний технічний університет України «КПІ»)
2 місце – Носенок Богдана (Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка)
3 місце – Васіліцева Вікторія (Донецький національний університет), Маранов Андрій (Національний медичний університет України ім. О.Богомольця), Ліхоманова Владислава (Львівський національний університет ім. І.Франка)
014

016

015

P.S.: особлива подяка нашим відданим та кмітливим волонтерам та інформаційній підтримці СЛОГ
018

017Boots team