Зустріч голови Київської міської організації Союзу юристів України зі студентами та викладачами ФСП

Активна людина має бути винагороджена. Відзнака – вручення почесних грамот!

Київська міська організація Союзу юристів України в одному з найкращих ВНЗ України НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського – лідері технічної освіти в Україні.

15 червня 2017 року відбулася зустріч голови Київської міської організації Союзу юристів України Ковальського Віктора Семеновича зі студентами та викладачами Факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Під час зустрічі за активну участь в розвитку юридичної науки і освіти та з нагоди святкування Дня науки в Україні в 2017 році були нагороджені грамотами Київської міської організації Союзу юристів України студенти кафедри господарського та адміністративного права: студенти ІІІ курсу Оксана Самчинська та Андрій Тєлєгін, а також студент IV курсу Даниїл Нідерман.

За активну участь в розвитку юридичної науки і освіти та з нагоди святкування Дня науки в Україні в 2017 році також грамотами було нагороджено завідувача кафедри господарського та адміністративного права доктора юридичних наук, доцента Кравчука Олексія Олеговича, професора кафедри публічного права Мисливого Володимира Андрійовича, професора кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності Лук’янчикова Євгена Дмитровича.

Щиро вітаємо всіх із заслуженими нагородами!!! Бажаємо всім нагородженим цілеспрямованості та наполегливості у навчанні, досягнення поставлених цілей та активної життєвої позиції, адже саме такими повинні бути юристи.

Увага!
Це не останні нагороди – проявляйте активність, і Ваші нагороди ще вас знайдуть.Adidas