Зустріч із директором World Social Capital Monitor (Basil Institute of Commons and Economics)

13 липня 2022 року відбулась зустріч із доктором Олександром Діллом, директором World Social Capital Monitor з Basil Institute of Commons and Economics (Швейцарія). На зустрічі обговорювались питання організації спільних досліджень факультету соціології і права та ННЦ ПС «Соціоплюс» з Basil Institute of Commons and Economics в рамках World Social Capital Monitor.

Досягнення благ сталого розвитку здебільшого залежить від соціальних благ, таких як готовність співфінансувати суспільні блага, готовність допомогти та солідарність. World Social Capital Monitor проводить опитування 50 мовами у 141 країні на будь-якому пристрої за допомогою відкритого доступу. КПІ ім. Ігоря Сікорського має можливість долучитися до проєкту у якості партнера для проведення досліджень у регіонах України. Участь у проєкті дозволить дослідникам КПІ ім. Ігоря Сікорського також мати повний доступ до результатів, отриманих у інших країнах.