Участь у II Відкритому всеукраїнському студентсько-учнівському конкурсі соціальних відеопроєктів «Чесність починається з тебе»

Пропонуємо студентам взяти участь у II Відкритому всеукраїнському студентсько-учнівському конкурсі соціальних відеопроєктів «Чесність починається з тебе» від наших партнерів «Проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP».

Мета конкурсу: інформування суспільства щодо поняття академічної доброчесності.

Для участі необхідно створити мотивуючий соціальний відеоролик. Номінації можна переглянути за цим посиланням.

Участь у конкурсі мають право брати будь-які особи, що на момент проведення конкурсу навчаються у закладах освіти України (школах, коледжах, технікумах, училищах, інститутах, університетах та ін.) незалежно від форми навчання, віку, статі, гендеру і т.д.

Вимоги до відео:

• формати mkv, mov, mpg4;
  • якість зображення – HD або fullHD, 720 р або 1080 р;
  • хронометраж – до 90 секунд;
  • мова відео – українська та/або англійська;

Загальний призовий фонд конкурсу – 90 000 гривень.

Конкурсні проєкти соціальної відеореклами приймаються з 22 лютого до 22 квітня 2018 року.
Оголошення результатів конкурсу з визначенням переможців, відбудеться 23 травня 2018 року.

Детальніше за посиланням.Nike Hyperdunk 2018