Урочистий благодійний вечір до 90-річчя Богдана Гаврилишина (український, канадський та швейцарський економіст)

19 жовтня цього року всесвітньовідомому українцю Богдану Дмитровичу Гаврилишину виповнюється 90 років. Зважаючи на значний внесок ювіляра у ровзиток незалежної України, Фонд Богдана Гаврилишина організовує урочистий благодійний вечір до 90-річчя пана Богдана.

Святкування відбудеться в Палаці “Україна” 19 жовтня 2016 року з 18:00 до 21:00 за адресою вул. Велика Васильківська, 103.

Мета урочистого вечора – на прикладі життєвого шляху ювіляра надихнути українців, а особливо молодь, вірити в свої сили, сміливо мріяти та втілювати мрії в життя на благо України. В залі та на сцені зберуться друзі та колеги пана Богдана, активні прогресивні українці, представники уряду, громадські діячі, науковці, освітяни, бізнесмени, дипломати та багато молоді. Заплановано концерт за участі української естради: Святослава Вакарчука, Оксани Білозір, Катерини Бужинської, дуету “Дві скрипки”, хору “Калина” та інших.

Бажаючих відвідати урочистий вечір просимо звертатися до деканату денної форми навчання (каб. 531, навчальний корпус 7), а також до завідуючих кафедр на факультеті соціології і права. Звернутися бажано до 03.10.2016 року.Air Jordan VII 7.5 Ture Flight