БАКАЛАВРАТ: відкрито набір на спеціальність 074 “Публічне управління та адміністрування”

Шановні абітурієнти!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1407л “Про ліцензування освітньої діяльності” від 21.07.2016 року Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут” видано ліцензію та розширено провадження освітньої діяльності на бакалаврському (першому) рівні вищої освіти зі спеціальності 074 “Публічне управління та адміністрування.

Ліцензійний обсяг – 100 осіб.

Саме тому, починаючи з 22.07.2016 року Ви зможете обирати спеціальність 074 “Публічне управління та адміністрування” в електронному кабінеті абітурієнта як бажану для вступу. Звертаємо Вашу увагу на те, що через перенавантаження на Єдину державну електронну базу з питань освіти, можливість вступу на вказану спеціальність в електронному кабінеті абітурієнта може бути реалізована через один-два дні (22.07-23.07.2016 року).

Детальніше про спеціальність

Випускова кафедра: кафедра теорії та практики управління.

Чекаємо на тебе!!!

специальность1

ФСП – ЦЕ ТВІЙ ПРІОРІТЕТ №1!

Відбіркова комісія ФСП:

м. Київ, пр-т Перемоги, 37, НТУУ “КПІ”, корпус 7, ауд. 113 (1-й поверх)
fsp.kpi.ua@gmail.com
Приймальна комісія НТУУ “КПІ”Air Max 90 NS GPX Mid