Вітаємо переможців та номінантів Олімпіади!

З радістю публікуємо поіменний список призерів та номінантів ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування!

Призові місця

І місце

Куц Аріна Романівна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ)

ІІ місце
  1. Будаква Валерія Олександрівна, Полтавська державна аграрна академія (м. Полтава)
  2. Климович Ірина Ярославівна, Львівський національний університет імені Івана Франка (м. Львів)
ІІІ місце
  1. Бойко Людмила Володимирівна, Київський національний торговельно-економічний університет (м. Київ)
  2. Гурин Анатолій Миколайович, Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (м. Київ)

 

Номінації

За знання теорії та практики публічного адміністрування:
  1. Галяберда Андрій Михайлович, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя (м. Тернопіль)
  2. Голоцукова Таміла Геннадіївна, Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського (м. Київ)
  3. Гринчишин Сергій Сергійович, Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (м. Київ)
  4. Кубай Тетяна Володимирівна, Донецький державний університет управління (м. Маріуполь)
  5. Харченко Олена Володимирівна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (м. Київ)
За інноваційні підходи до впровадження електронного урядування:
  1. Пащак Марія Зіновіївна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ)
За знання теорії та практики e-урядування:
  1. Садовський Денис Андрійович, Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського (м. Київ)
  2. Шикула Наталія Вячеславівна, Харківський національний економічний університет ім. Семена
    Кузнеця (м. Харків)
За конструктивність підходу до вирішення проблеми корупції:
  1. Білик Сергій Геннадійович, Сумський державний університет (м. Суми)
  2. Горбань Анастасія Вероніка Олександрівна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (м. Київ)
За творчий підхід до вирішення проблеми залучення інвестицій:
  1. Антонюк Дмитро Ігорович, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (м. Чернівці)
  2. Дємідова Анна Андріївна, ДВНЗ «Криворізький національний університет» (м. Кривий Ріг)
  3. Федоренко Євген Миколайович, Білоцерківський національний аграрний університет (м. Біла Церква)
За інноваційність:
  1. Береза Софія Євгенівна, Львівський національний університет імені Івана Франка (м. Львів)
За високий рівень теоретичної підготовки:
  1. Палажченко Карина Сергіївна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ)
За знання теорії публічних фінансів:
  1. Решітко Назар Іванович, Чернігівський національний технологічний університет (м. Чернігів)
За оригінальність мислення:
  1. Кугай Неля Андріївна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (м. Київ)

 

Вітаємо переможців Олімпіади!

Подивитися фото Олімпіади

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.