Вітаємо зарахованих на бюджет (бакалаврат)!

Списки зарахованих на перший курс за державним замовленням (на базі повної загальної середньої освіти)

281 Публічне управління та адміністрування

  1. Ковеня Микола Олександрович*
  2. Біленко Маргарита Анатоліївна
  3. Дуброва Костянтин Сергійович
  4. Кушпіт Дар`я Дмитрівна
  5. Латошкін Єгор Вікторович
  6. Лахманюк Альона Вікторівна
  7. Ордеха Владислав Ігорович
  8. Плотнікова Олександра Геннадіївна
  9. Славіна Дар`я Максимівна
  10. Тивоняк Денис Олександрович
  11. Шиць Олександра Русланівна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/1KURS/NAKAZ_2018_08_07/NDB_281_FSP.pdf
* вступ за квотами

054 Соціологія

  1. Ялоза Владислав Андрійович*
  2. Артеменко Катерина Сергіївна
  3. Горова Дар`я Олексіївна
  4. Гришканич Роман Іванович
  5. Данилова Віта Іванівна
  6. Жаковська Софія Владиславівна
  7. Заєць Ольга Юріївна
  8. Костюк Дар`я Павлівна
  9. Кравецька Аліна Сергіївна
  10. Лініченко Валерія В`ячеславівна
  11. Мельник Людмила Олегівна
  12. Михайлюк Марія Петрівна
  13. Мороз Анастасія Миколаївна
  14. Олейнік Ольга Андріївна
  15. Слінченко Вікторія Миколаївна
  16. Цикало Антоніна Юріївна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/1KURS/NAKAZ_2018_08_07/NDB_054_FSP.pdf
* вступ за квотами

081 Право

  1. Кухарчук Ксенія Олександрівна*
  2. Афанасьєва Вікторія Олегівна
  3. Балінська Валерія Олександрівна
  4. Бедрата Анастасія Віталіївна
  5. Водько Юлія Володимирівна
  6. Гайкова Ірина Артемівна
  7. Геращенко Яна Валентинівна
  8. Западинчук Владислав Олександрович
  9. Зух Юліана Олександрівна
  10. Кучер Марія Володимирівна
  11. Лаушкін Ілля Олексійович
  12. Лукаш Мирослава Олексіївна
  13. Магеррамова Нермін Закірівна
  14. Марцинюк Вікторія Вадимівна
  15. Микитенко Альона Віталіївна
  16. Мінькіна Дар`я Ігорівна
  17. Ніколюк Аліна В`ячеславівна
  18. Петя Руслана Володимирівна
  19. Полякова Ірина Валентинівна
  20. Пономаренко Аліна Олександрівна
  21. Прокопенко Анна Вікторівна
  22. Страхов Сергій Сергійович
  23. Томик Вікторія Вікторівна
  24. Ярош Ілля Сергійович

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/1KURS/NAKAZ_2018_08_07/NDB_081_FSP.pdf
* вступ за квотами

231 Соціальна робота

  1. Гребеневич Анастасія Юріївна
  2. Жукова Анастасія Юріївна
  3. Казарян Ярослав Русланович
  4. Крилова Ілона Костянтинівна
  5. Мудрак Діана Вадимівна
  6. Огороднік Анастасія Анатоліївна
  7. Петрова Ольга Дмитрівна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/1KURS/NAKAZ_2018_08_07/NDB_231_FSP.pdf

Вітаємо всіх, хто вступив до нас на бюджет!
Нагадуємо, що подача оригіналів на контракт триває до 17.08 (13:00).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.